logo-rgb-tesne

Cestou jemného doteku…

 

 

Pomocí voňavých doteků, hlazení a stimulace ke zdravému emočnímu, tělesnému
a smyslovému vývoji Děťátka a podpoření nového pouta v rodině.

 zrozeni_tehotna zena

 zrozeni_mimi vesmir  zrozeni_placenta

 

Cyklus seminářů pro budoucí Maminky a Tatínky:

I. „Hlazení malého Andílka“ v lůně Maminky a vzájemná komunikace

II. Voňavý porod a „První společná cesta …“ a květové Esence

III. Jemné hlazení a Motýlí masáže pro Novorozeňátka

   uzle-srdce

 

Místa a termíny seminářů:

PRAHA: Maitrea, Týnská ulička 6, www.maitrea.cz

BRNO: Centrum Majka, Hybešova 14, www.centrum-majka.cz: „Hlazení malého Andílka“
nebo Jemné hlazení & Motýlí masáže“ pro Novorozeňátka

 

uzle-srdce

 

I. „Hlazení malého Andílka“ v lůně Maminky a vzájemná komunikace

   Těhotenství a porod jsou jednou z nejdůležitějších životních událostí v životě ženy. Nastávající Maminka má jedinečnou příležitost vnímat hluboké vnitřní prociťování, které ji provede rodícím se mateřstvím. Jeho důležitou součástí je i hlazení Miminka již v lůně. Voňavé „kytičkové dlaně“ jsou hezkou komunikací, kterou intenzívně vnímá ještě před svým narozením. Vůně taky Maminku emočně uvolní a je důležité i ji podpořit v tomto období pomoci stimulace energetických míst a bodů.

Více o semináři I

 

uzle-srdce

 

II. Voňavý porod a „První společná cesta …“ a květové Esence

   Porod je jedinečný okamžik, na který se mohou oba partnery společně připravit a společně si jej prožít. Voňavé květové Esence při porodu hezky podpoří Maminku i přicházející Miminko a vytvoří pro něj krásný příchod na svět do objetí jemné vůně Růže a kytiček. Masáž při porodu emočně opečovává, zmírňuje napětí a snižuje „pocit bolestivosti“. Podpoří vás také v tom, abyste se mohli aktivně zúčastnit příchodu svého Děťátka a byly spolu všichni tři v intenzivním kontaktu. Pomoci vizualizace a meditace „Porodu“ se naladíte na něj jako na „oceánskou vlnu“, kterou se naučíte projít.

Více o semináři II

 

uzle-srdce

 

III. Jemné hlazení a Motýlí masáže pro Novorozeňátka

   Pravidelné jemné hlazení pomáhá Novorozeňátku po porodu rychleji se vyrovnat s emocemi, které poznalo na cestě svého narození a pomáhá mu uvolnit „napětí“ v tělíčku. Naučíte se jemné komunikaci se svým nově narozeným Děťátkem pomoci voňavých „kytičkových dlaní“ tak, abyste ji mohla využít čím dříve po porodu a naučila se jej „číst dlaněmi“, cítit jeho vnitřní svět a lépe mu porozumět. „Konejšivé doteky“ a „Hlazení pěti Srdcí“ stimulují jeho vitální energii a důležité životní funkce. Také pomáhají stimulovat a udržovat jeho tělesné teplo či energetické pouto v rodině.

   Motýlí masáže podporují u Novorozeňátka rovnoměrné proudění jeho životní energie v celém tělíčku. Ještě hlouběji uvolňují napětí svalíků a rozpouštějí různé blokády. Miminko se po porodu se sebou teprve jen „seznamuje“, proto potřebuje zažívat co nejvíce zkušenosti a doteků na svém tělíčku. Všemu se začíná teprve učit a postupně si zvyká na nový svět mimo Maminčino lůno.

Více o semináři III

 

kolecko

 

Lektorka: Eva Kopasová