logo-rgb-tesne

e-Shop

  Vítáme vás v našem voňavém e-shopu ZROZENÍ.

  Jsme velmi potěšeni vaší návštěvou v našem voňavém obchůdku plném kytiček, čistých pramenitých vod a olejíčků. Jsme tu pro všechny, kteří o sebe rádi pečují přírodní cestou a „Cestou jemného doteku…“ pomocí vůní, kytiček a čisté přírody. Věříme v moudrost její energie a jejích blahodárných účinků. Nejenom pro naše tělo, ale především pro náš emoční svět i naši Duši.

  V posledním období je to právě „emoční medicína, která se dostává hodně do popředí a právě PsychoNeuroImunologie je jedním z nejdynamičtěji rozvíjejících se moderních medicinských oborů, který zkoumá vzájemné vztahy mezi psychikou, nervovým, endokrinním a imunitním systémem. Všechny myšlenky a všechny pocity vnímá a zpracovává totiž nejen mozek, ale také celé tělo. Emocím tak přináleží mnohem větší (a možná i trochu podceňovaný) vliv na naše zdraví. A voňavé květové esence ZROZENÍ jsou tu právě proto, aby nás v našem emočním světě podpořily, harmonizovaly a dosycovaly, pomáhaly nám a opečovávaly nás v různých obdobích života, nejenom při jeho zrození. Více se o nich můžete dozvědět zde.

  Pro distribuci květových esencí ZROZENÍ a knih jsme našli spřátelenou spolupráci s přírodně naladěnou společností Ekokoza, která vám je bude dodávat:

 

 

 
 

  Věříme, že jemný svět vůní, kytiček, čisté přírody a jejich blahodárných doteků si oblíbíte nejenom vy, ale především vaše děti a stanou se kouzelnou součástí vašeho života.

  Na „Cestě jemného doteku…“ vám přejeme mnoho voňavých emocí

 

 Vaše ZROZENÍ

 

uzle-srdce

 
 

Pro širokou veřejnost jsou tu také tyto odkazy přímo do sekcí:

Těhotenství-kresba

Těhotenství

Porod-kresba

Porod

Šestinedělí-kresba

Šestinedělí

novorozeňátko-kresba

Péče o novorozeňátko

předčasňátko-kresba

Péče o předčasňátko

Péče o ženu-kresba

Péče o ženu v každém věku

Knihy-kresba

Knihy