logo-rgb-tesne

Voňavý porod a „První společná cesta …“ a květové Esence

 

Voňavé Esence při porodu hezky podpoří Maminky i přicházející Miminka a vytvoří pro něj
krásný příchod na svět do objetí jemné vůně Růže. Partner může při porodu podpořit ženu
i na emočně-energetické rovině. Je mojí velkou radostí naučit vás a ukázat vám
svět doteků a vůní na vaší cestě
těmto vzácným okamžikům
a podpořit oba partnery pro
První společnou cestu … 

 

zrozeni_tehotna masaz

zrozeni_ruze s vilou zrozeni_vonava-ruze

 

   Seminář je určen pro těhotné ženy i nastávající tatínky, kdy se společně můžete připravit na porod a jako pár si jej společně prožít a vytvořit nové důležité pouto mezi sebou. A pro muže je fajn, když dopředu umí, jak může ženě pomoct a podpořit ji. Bude „o krok napřed“ a bude mít pocit smysluplné blízkosti ke své ženě i svému přicházejícímu Miminku na svět. Pomoci vizualizace a meditace „Porodu“ se naladíte na něj jako na „oceánskou vlnu“, kterou se naučíte vnitřně projít. Důležité je také přirozené prožívání celého porodu za přítomnosti „hormonálního koktejlu lásky“, který ženě i Miminku pomáhá projít celým procesem s hlubokou transformací.

   Masáž při porodu emočně opečovává, zlepšuje flexibilitu svalů, zmírňuje napětí a snižuje pocit bolestivosti. Pomáhá vitalizovat tělo i mysl, a poskytuje pocit podpory tak, aby vám pomohli porod prožít s důvěrou v sebe sama a v moudrost přírody. Masáž vás také podpoří v tom, abyste se mohli aktivně zúčastnit příchodu svého Děťátka a byly spolu s partnerem v intenzívním kontaktu po celý čas a mohli se všichni tři více soustředit na sebe navzájem.

   Porod je jedinečný okamžik. To, jakým způsobem porod proběhne, se promítá i do pozdějšího vztahu Maminky a jejího Děťátka, a dokonce i do vztahu ženy k sobě samotné. Je velmi prospěšné se na něj vědomě naladit a naučit se důležité možnosti, které vám pomůžou tímto procesem co nejpřirozeněji projít. A vaše hluboké spojení s Miminkem ve vašem lůně vás povede ke vzájemné dohodě vaší „První společné cesty …“

 

Relaxace Stromu Života a meditace Porodu  

Podpora vitální energie, kontrakcí i úleva od bolestivých zad

Masáž a důležitá stimulace při porodu

Porod a hormonální koktejl lásky podle Dr.  Michela Odenta

Emoční podpora při porodu & voňavé květové Esence

Placenta – zapomenutá součást Novorozeňátka

 

kolecko

 

Reference na seminář:

   Manžel, který se semináře spolu se mnou zúčastnil, si díky kurzu uvědomil, jak je důležitá nejenom jeho dobrovolná fyzická přítomnost v průběhu porodu, ale i jak mi může s porodem v jednotlivých fází pomoci svými dotyky. Jeho sebedůvěra a odhodlání zvládnout se mnou všechny fáze porodu se zvýšilo. 

   Velkou výhodou kurzu je praktická ukázka masáží s vysvětlením důležitosti jednotlivých energetických bodů. Během praktického procvičování lektorka usměrňuje a verifikuje správnost postupů, čímž si partneři lépe zafixují polohu jednotlivých bodů. A také partnerka zjistí, které body by ji mohly při porodu pomoci a které jí můžou dodat více energie a odvahy k přirozenému způsobu porodu fungujícímu již mnoho století.

   Důležitost sehrává i příjemná esence, která se s dotyky používá a pomáhá  ženu emočně stabilizovat a podpořit vnitřní ženskou sílu. Díky této vůni a vizualizaci „První společné cesty s Miminkem“ jsem objevila nový způsob uvolnění, klidu a odvahy k příjemnějšímu porodu. V průběhu kurzu proběhly dvě meditace, které nám ještě více umožnili propojit se s naším Andílkem. 

   Materiály s obsahem kurzu jsou vypracovány přehledně s ilustracemi a jsou vhodné pro osvěžení jednotlivých informací.

Jana a Dušan

dvojité srdíčko ctverec