logo-rgb-tesne

Potkala jsem ženu a Růžové osvěžení

 

zrozeni_vonava-ruze

  Potkala jsem ženu. Potkávala jsem ji opakovaně na půdě domu Maitrea v Praze. Vždycky někde na schodech, na chodbě, v obchůdku… zaznělo naše dobrý den, a proběhl kontakt očima… nějak jsem tušila, že tato žena zde pracuje, ale nevěděla jsem přesně, co dělá, co umí, ale už tenkrát, několikrát, jsem cítila jakousi rezonanci a společné souznění.

  Potkala jsem ženu. A teď už vím. Znám její jméno. Vím a vnímám mnohem víc, vnímám její Srdce a Duši, a co vše je v ní otisknuté. Vnímám obrovské znalosti, zkušenosti a léta praxe. A nejvíc vnímám a pomaličku ochutnávám a poznávám její „Cestu jemného doteku…“

   Eva Kopasová,  mluvící jazykem, který miluji, a sice slovenštinou, je odbornicí na svém místě, a když se rozpovídá o všem, co dělá, srší z ní zároveň neuvěřitelné znalosti, zároveň láska ke své práci, a touha „dávat“ vše ven tou nejlaskavější cestou.

  Evička začala se svým projektem pro těhotné ženy, tatínky, miminka… a tak vzniklo několik květových esencí s vůní, kniha, semináře, a tak vzniklo ZROZENÍ (www.zrozeni.com).

  Její „Bylinná medicína“ – Květové esence, Aroma-oleje a bylinné extrakty mě natolik zaujaly, že jsme tak trochu společně začaly rozvíjet a doplňovat i její další projekt, a tím je „Péče o Ženu“.

  Jedním z prvních produktů, který pomaličku vnáším do svého soukromí, je květová esence „Růžové osvěžení“. Je tak zvláštní, voní poněkud jinak než klasická růže, mnohem jemněji a mnohem příjemněji (podotýkám, že vůni i té klasické Růže mám ráda, ale někdy je trošku silná). Pro „Růžové osvěžení“ bych si v gastronomickém slovníku vypůjčila slovo delikatesa. To ji podle mě velmi vystihuje. Delikatesa je něco výjimečného, něco speciálního, něco smyslného, něco jako pamlsek, pochoutka, dobrůtka, a tím vším „Růžové osvěžení“ rozhodně je.

  Zároveň jsme s touto esencí poprvé pracovaly s ženami na setkání Vědomá žena a Intimně. Podporovaly jsme prostřednictvím této vůně prožitky, především při meditacích. Někdy jsme esenci použily nastříkáním na různá místa na těle a kolem těla před samotnou aktivní meditací, jindy jsem podpořila ženu nečekaným „stříknutím“ při samotném prožitku, intuitivně. Také voňavé kytičkové dlaně rozprostřely vůni do celého těla. Bylo to jemné, voňavé, a jak sdělovaly samotné ženy, velmi příjemné.

 

SAMSUNG CSC

 

Zituš v tyrkyse2

 

Zita Žurková

www.vedomazena.cz